Konut Sigortası

KONUT SİGORTASI
Daha rahat ve huzurlu bir yaşam için eviniz ve eşyanız güvence altında!

Konut Sigortası En Kapsamlı Konut Sigortasıdır. Çünkü apartmanınızın ortak kullanım alanlarında meydana gelen hasarlardan, kapınıza kadar ambulans gelmesine, ücretsiz çilingir ve camcı hizmetlerinden, komşularınıza verebileceğiniz maddi hasarlara kadar aklınıza gelen ve muhtemelen gelmeyen pek çok şey Konut Sigortası’nın kapsamındadır.
Teklİf Formu ÜRÜN BİLGİSİ

Konut Sigortası’nı almalısınız.
Çünkü Komşularınıza verebileceğiniz maddi zararlardan apartmanınızın ortak kullanım alanlarında oluşan hasarlara kadar aklınıza gelen ve muhtemelen gelmeyen pek çok şey Konut Sigortası’nın kapsamındadır!
Çilingir Camcı
Kapınıza kadar gönderilecek 7/24 ücretsiz ambulans Konut Sigortası kapsamındadır.
Konut Sigortası yangın, patlama, duman, deprem, her türlü su baskını, hırsızlık, yer kayması, fırtına, yıldırım, elektrik hasarları, kaza, taşıt çarpması, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler ve terör sonucu oluşan hasarları karşılar.
Ev Sahibi de Olsanız, Kiracı da Olsanız Evinizi ve Eşyanızı Sigortalatabilirsiniz.
Konut Sigortası ile evinizin ve eşyanızın sigorta değerini kendiniz tayin edebilirsiniz. Bu şekilde evinizi ve eşyanızı birlikte sigortalatabileceğiniz gibi, ayrı ayrı da sigortalatabilirsiniz.

YAT SİGORTASI Sık Sorulan Sorular
Yatım için sigorta yaptırmam zorunlu mudur? Yaptırmamamın getireceği cezai bir uygulama var mıdır?

Yat Sigortası yaptırmanın bir zorunluluğu bulunmamaktadır. Ancak sigortanız olmadığı durumda yatınız seyirde ve/veya karada iken olabilecek birçok risk açısında güvencesiz kalacaktır.

Yat Sigortasının genel olarak kapsamı nelerdir?

Denizde karşılaşabileceğimiz tüm kaza ve tehlikeler, yangın, hırsızlık, fırtına, çatışma, deprem, infilak, kazanların patlaması, kötü gibi . Enstitü Yat Klozları ve Tekne Sigortaları Genel Şartları çerçevesinde belirtilen riskler.

İletişim

  • Ahmet Kutsi Tecer caddesi. Kınalıtepe sokak. Sabri İş Merkezi. No: 30 / 16. Merter - İstanbul
  • 0(212)556 16 96
    0(549) 624 26 24
  • info@mbisigorta.com.tr